سوئیس     41779433926+

آلمان      4915163202019+

ایران       982144226662+

پی پال در ایران

پی پال یکی از روش های پرداختی آنلاین و اینترنتی می باشد. اغلب مردم برای تبادل و نقل انتقال ارز های خود از درگاه پی پال استفاده می کنند .در مقابل روش های پرداختی دیگر این روش آسانتر، ارزانتر و سریعتر می باشد. برای استفاده از پی پال باید حساب کاربری در پی پال ایجاد کنید که این کار با ثبت ایمیل در سایت پی پال امکانپذیر خواهد بود.

بعد ساخت حساب پی پال برای تراکنش های مالی باید حساب را با استفاده از کارت های بانکی شارژ نمود. روزانه میلیون ها نفر با استفاده از حساب پی پال خود تراکنش های مالی انجام می دهند. بسیاری از دانشجویان برای پرداخت شهریه در خارج از کشور از پی پال استفاده ی کنند. همچنین برخی از افراد داخل ایران برای ثبت نام آزمون های بین المللی می توانند از روش پرداخت پی پال استفاده نمایند.

متاسفانه پی پال برای ایرانیان مسدود شده است و تحریم های بانکی و مالی امریکا باعث شده است مردم ایران نتوانند به طور رسمی در پی پال حساب کاربری ایجاد کنند و با استفاده از آن به تراکنش مالی بپردازند. علاوه بر پی پال ، شرکت های پرداختی بین المللی دیگر نظیر ویزا و مستر نیز برای ما تحریم است. با وجود این تحریم ها بسیاری از افراد از داخل ایران سعی نموده اند در پی پال حساب کاربری ایجاد نمایند که در نهایت تراکنش های آنها با مشکلات فراوانی همراه بوده است . این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا خطرات زیادی را به همراه دارد و مهمترین آنها بلوکه شدن حساب و از دست رفتن پول است .

پی پال در ایران

وب سایت پی پال تمام IP های مربوط به ایران را مسدود نموده است و حتی اگر شخصی خارجی نیز در ایران با حساب پی پال خود تراکنش مالی انجام دهد حسابش برای مدتی مسدود خواهد شد.

هر گونه تراکنش مالی که به ایران مربوط باشد برای حساب های پی پال پیامد های منفی در پی خواهد داشت و بسیاری از افراد از این موضوع مهم بی اطلاع هستند.

خوشبختانه شرکت خدمات پرداخت ،پرداختگران قادر است مردم ایران را در این زمینه یاری نماید. این شرکت در خارج از ایران دارای شعب می باشد. ما با تمام قوانین تراکنش مالی با استفاده از پی پال آشنا هستیم و می توانیم شما را در تراکنش های مالی با استفاده از پی پال یاری نماییم .

باید بدانید در صورت استفاده از پی پال در ایران فقط یک درصد امکان دارد حساب شما با مشکل رو به رو نگردد. لذا پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به تراکنش مالی با استفاده از پی پال در ایران با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قوانین و مقررات وب سایت

شرکت پرداختگران تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش
ارز اسکناس، حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.

کپی رایت 2020 پرداختگران | طراحی سایت توسط دارکوب