سوئیس     41779433926+

آلمان      4915163202019+

ایران       982144226662+

پرداخت های اینترنتی با پی پال

پی پال paypal یکی از راه های پرداخت آنلاین در سراسر دنیا می باشد. بسیاری از افراد می توانند ، با پی پال از از سراسر دنیا نقل و انتقال پول داشته باشند.اما به دلیل برخی سیاست ها پی پال برای ایران مسدود است. و در صورت ایجاد اکانت در پی پال و کار با آن در ایران خطرات مختلفی به همراه خواهد داشت. حتی افراد غیر ایرانی که در ایران هستند نمی توانند به راحتی با پی پال کار کنند.

پی پال یکی از امن ترین راه های ممکن برای انتقال اینترنتی پول می باشد، روزانه میلیون ها دلار با استفاده از پی پال از حسابی به حساب دیگر منتقل می گردد. جالب است بدانید در این نقل و انتقالات هیچ نوع اطلاعات دیگری منتقل نمی شود. در روش های معمولی مثل کارت به کارت ، شماره حساب و شماره کارت مشخص می شود. بسیاری از موسسات مالی و بانک ها در اروپا و امریکا نقل و انتقال پول با استفاده از پی پال را مطمئن ترین روش می دانند که متاسفانه برای ایران مسدود است.

اغلب وب سایت های خرید و فروش و فروشگاهی برای دریافت مبالغ خرید از مشتریان خود ، از درگاه های بانکی استفاده می کنند. در ایران نیز اگر قصد خرید از فروشگاه اینترنتی را داشته باشید برای پرداخت مبلغ خرید باید از درگاه های موجود در فروشگاه استفاده نمایید. اما این روش پرداخت فقط برای بانک های داخل کشور می باشد.

این موضوع برای وب سایت های خارجی نیز وجود دارد برای خرید از فروشگاه اینترنتی مانند آمازون باید از درگاه های خرید بین المللی مانند ویزا کارت استفاده نمود . اغلب مردم در سراسر دنیا سعی می کنند پرداخت های اینترنتی خود را با استفاده از پی پال انجام دهند. به طور کلی با استفاده از اکانت پی پال می توان پرداخت های زیر را انجام داد :

  • ثبت نام آزمون آیلتس
  • خرید از فروشگاه های اینترنتی مانند آمازون و ای بی
  • پرداخت حواله های اینترنتی
  • خرید لایسنس نرم افزار های مختلف
  • خرید هاست و دامنه خارجی و قالب وب سایت
  • خرید بلیط مراسم و جشنواره های خارجی
  • پرداخت حق عضویت کتابخانه های اینترنتی بزرگ
  • رزرو هتل
  • و …

همچنین برای نقل و انتقال از حسابی به حساب دیگر مانند کارت به کارت می توان از پی پال استفاده نمود. به طور مثال کارمندان یک شرکت که به صورت دور کاری در کشور های دیگر کار می کنند حقوق و دستمزد خود را با استفاده از پی پال دریافت می کنند .

همانطور که گفته شد متاسفانه اکانت پی پال برای ایرانیان مسدود است. اما نگران نباشید ، شرکت های خدمات پرداخت مانند پرداختگران با دریافت اندکی کارمزد تمام تراکنش های اینترنتی بین المللی شما را با استفاده از پی پال انجام می دهند.

در مقالات بعدی روش کار با پرداختگران را بیشتر توضیح خواهیم داد .

قوانین و مقررات وب سایت

شرکت پرداختگران تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش
ارز اسکناس، حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.

کپی رایت 2020 پرداختگران | طراحی سایت توسط دارکوب