سوئیس     41779433926+

آلمان      4915163202019+

ایران       982144226662+

همه چیز درباره پی پال PayPal

یکی از روش های پرداختی بین المللی پی پال paypal می باشد . روزانه میلیون ها تراکنش مالی به صورت بین المللی بین افراد مختلف انجام می شود .بسیاری از مردم در جهان به صورت دور کاری با کشور های دیگر کار می کنند دستمزد اغلب این افراد با استفاده از پی پال پرداخت می شود.همچنین در صورت خرید اینترنتی از فروشگاه های بین المللی می توان از درگاه پرداخت پی پال استفاده نمود . افراد مختلف می توانند با استفاده از یک آدرس ایمیل به صورت رایگان در پی پال حساب کاربری بازگشایی کنند . همچنین کارمزد تراکنش ها در پی پال ناچیز می باشد .

در ابتدا پی پال به دلیل جدید بودن مورد استقبال قرار مردم قرار نگرفت. در مقایسه با دیگر درگاه های پرداختی مانند ویزا کارت و مستر کارت دریافت درگاه پی پال بسیار آسانتر می باشد . از این رو بسیاری از فروشندگان فروشگاه آنلاین Ebay تصمیم گرفتند از پی پال برای تراکنش های مالی خود استفاده نمایند از سال 2000 تا به امروز تعداد کاربران پی پال در حال افزایش می باشد . در سال 2002 پی گال وارد بازار بورس شد و ای بی درصد زیادی از سهام آن را خریداری نمود . امروزه می دانیم پی پال بزرگترین سرویس خدمات پرداخت آنلاین است .

برای استفاده از پی پال لازم است که با یک آدرس ایمیل در وب سایت آن ثبت نام نمایید . ثبت نام اولیه پی پال رایگان می باشد . برای انجام تراکنش های مالی نیاز است که اکانت پی پال به حساب بانکی متصل شود که این کار در ایران امکانپذیر نمی باشد . از این رو شرکت های خدمات پی پال می توانند شما را در نقل و انتقالات مبالغ ارزی یاری نمایند . با ایجاد حساب پی پال می توان از سراسر دنیا تراکنش مالی انجام داد .

همه چیز درباره پی پال PayPal

شرکت های ارائه خدمات پی پال در ازای مبالغ اندکی می توانند از سوی شما تراکنش مالی انجام دهند . تراکنش هایی که می توان با استفاده از پی پال انجام داد ، موارد زیر می باشند :

  • خرید با استفاده از درگاه پرداخت پی پال که در وب سایت ها وجود دارد : مانند بسیاری از خرید های اینترنتی که در ایران از فروشگاه های اینترنتی انجام می دهیم
  • واریز پول به اکانت پی پال شخصی دیگر : این واریز نیز مانند انتقال کارت به کارت یا انتقال به حساب بانکی در ایران است.
  • دریافت پول از حساب بانکی پی پال شخصی دیگر : در مقابل شخص دیگری نیز می تواند با حساب پی پال خود به اکانت پی پال شما پول واریز نماید .
  • نقل و انتقال پول از کارت های نقدی و اعتباری به حساب پی پال و بر عکس : با استفاده از کارت های نقدی و اعتباری می توان به حساب پی پال پول واریز نمود همچنین می توان با اکانت پی پال به کارت های دیگر پول منتقل کرد .
  • و …

همانطور که گفته شد سایت پی پال برای IP های ایرانی مسدود می باشد و مردم ایران نمی توانند از خدمات پی پال استفاده نمایند . خوشبختانه شرکت هایی مانند پرداختگران قادر هستند تراکنش های مالی ایرانیان عزیز را با استفاده از پی پال انجام دهند .

 

 

 

 

 

قوانین و مقررات وب سایت

شرکت پرداختگران تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش
ارز اسکناس، حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.

کپی رایت 2020 پرداختگران | طراحی سایت توسط دارکوب