سوئیس     41779433926+

آلمان      4915163202019+

ایران       982144226662+

نقل و انتقال پول با استفاده از پی پال

پی پال یکی از راه های نقل و انتقال پول به صورت بین المللی است. بر اساس نتایج و تجربیات پی پال مطمئن ترین و امن ترین راه برای تراکنش های مالی بین المللی می باشد.با استفاده از پی پال می توان از هر جایی از دنیا به حساب شخصی دیگرپول واریز نمود. نقل و انتقال پول به این روش بسیار ساده و راحت می باشد.فقط کافیست هر دو طرف در پی پال اکانت داشته باشند. ساخت اکانت در پی پال نیازمند یک آدرس ایمیل معتبر است. متاسفانه استفاده از پی پال برای مردم داخل ایران ممنوع می باشد و این سیاستی است که سال ها پیش برخی از مقامات کشور امریکا پایه گذاری نموده اند.

استفاده از پی پال بسیاری از تراکنش های مالی را ساده نموده است. اغلب مردم دیگر کشور ها برای خرید از وب سایت های فروشگاهی با استفاده از پی پال پرداخت آنلاین خود را انجام می دهند. همچنین برای دیگر خرید ها و استفاده از خدمات پولی می توان از پی پال استفاده نمود.

یکی از اصلی ترین کار هایی که اغلب مردم با پی پال انجام می دهند ، نقل و انتقال پول با یکدیگر است. بسیاری از مردم به کشور های دیگر مهاجرت نموده اند این افراد برای نقل و انتقال پول با کشور خود می توانند از پی پال استفاده کنند . کاری که مردم ایران مجبور هستند از راه های دیگر انجام دهند.

سالانه افراد زیادی از ایران به کشور های دیگر مهاجرت می کنند اغلب این افراد با خانواده خود در ایران تراکنش مالی خواهند داشت . اما متاسفانه مجبور هستند راه های غیر مطمئن را برای این کار انتخاب نمایند. به عنوان مثال این افراد پول های خود را به افرادی که قصد سفر به ایران را دارند می سپارند تا آنها را به شخص مربوطه تحویل دهند. در این مورد هیچ تضمینی وجود ندارد. اما با استفاده از پی پال می توان به راحتی مبلغ مورد نظر را منتقل نمود. همانطور که گفته شد حساب پی پال برای ایرانیان مسدود است . شرکت ها پرداختی با کارمزد های مختلف می توانند این کار را برای شما انجام دهند.

شرکت پرداختگران نیز درآمد های ارزی را با تعرفه مشخص برای شما عزیزان نقد می کند. برای این منظور باید اکانت پی پال شرکت پرداختگران را در اختیار واریز کننده قرار دهید تا مبلغ مورد نظر را به حساب پی پال پرداختگران واریز نماید سپس ما این مبلغ را با کسر کارمزد برای شما نقد می کنیم .

قوانین و مقررات وب سایت

شرکت پرداختگران تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش
ارز اسکناس، حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.

کپی رایت 2020 پرداختگران | طراحی سایت توسط دارکوب