سوئیس     41779433926+

آلمان      4915163202019+

ایران       982144226662+

نقد کردن درآمد ارزی پی پال

یکی از روش های مرسوم نقل و انتقالات پول PayPal می باشد . با پی پال می توان به سرعت هر مبلغی را از هر کجای دنیا منتقل نمود . برای خرید اینترنتی و دیگر هزینه ها که به صورت آنلاین پرداخت می شوند ، می توان از روش پی پال استفاده کرد.PayPal در بسیاری از کشور ها روشی مرسوم و پر استفاده می باشد . در ایران نیز بسیاری از مردم با آن آشنا می باشند اما مشکل اصلی برای مردم در استفاده از پی پال ، نقد کردن درآمد ارزی پی پال در ایران می باشد .

افراد داخل ایران برای تراکنش های مالی خود با وب سایت ها و شرکت های خارجی نمی توانند از درگاه بانک های ایرانی استفاده نمایند زیرا در هیچ سایت خارجی درگاه های پرداخت بانک های ایرانی وجود ندارد. علاوه بر این مشکلات تحریم نیز باعث شده است تراکنش مالی با ایران از کشور های دیگر با مشکلاتی همراه باشد .

از آنجایی که بسیاری از تراکنش های مالی در فضای اینترنت با پی پال انجام می گیرد . نگرانی های مختلفی در رابطه با نقد شدن در آمد ارزی با پی پال جود دارد .

بسیاری از ایرانیان به صورت دور کاری با شرکت های خارجی کار می کنند . دستمزد اغلب این افراد با پی پال پرداخت می شود به همین دلیل برخی از مردم با آنکه توانایی انجام کارهای زیادی را دارند حاضر نیستند که برای شرکت های خارج از ایران دور کاری کنند ، این افراد نگران نقد نشدن درآمد ارزی پی پال هستند .

در اینجاست که می توانید با استفاده از خدمات کاملا قانونی پرداختگران درآمد های ارزی خود را نقد کنید و بدون نگرانی با دنیای بیرون تراکنش مالی داشته باشید .

شما می توانید پس از آنکه درآمد ارزی خود را دریافت کردید ، با ثبت سفارش در وب سایت پرداختگران به نقد کردن درآمد ارزی پی پال خود بپردازید .

نقد کردن درآمد ارزی پی پال بدین صورت است که بعد از انتقال آن به حساب پرداختگران ، متخصصان بعد از محاسبه های مختلف معادل آن را به حساب شما واریز می کنند . محاسبه و تبدیل ارز نیز بر طبق آخرین قیمت ها انجام می شود .

 

قوانین و مقررات وب سایت

شرکت پرداختگران تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش
ارز اسکناس، حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.

کپی رایت 2020 پرداختگران | طراحی سایت توسط دارکوب