سوئیس     41779433926+

آلمان      4915163202019+

ایران       982144226662+

خطرات کار با پی پال در ایران

سال ها قبل دولت آمریکا برخی از تراکنش های مالی بین المللی را برای مردم مقیم ایران تحریم کرده است.
بر این اساس شرکت های خدمات پرداختی و مالی بین المللی مانند پی پال، ویزا و مستر، خدمات خود را برای مردم داخل ایران تحریم نمودند. البته این اتفاق بدین معنا نیست که استفاده از خدمات این شرکت ها برای همه ایرانیان مسدود شده باشد، بلکه ایرانیان خارج از کشور به راحتی می توانند از خدمات پرداختی شرکت های ذکر شده در خارج از ایران استفاده کنند. همچنین اتباع کشور های خارجی نیز نمی توانند در داخل ایران از خدمات پرداخت بین المللی استفاده کنند.
بسیاری از شرکت های پرداختی بین المللی خدمات خود را برای ایران مسدود نموده اند.

اما برخی از مردم با استفاده از ترفند های مختلف از تحریم ها فرار می کنند. با این حال شرکت پی پال به عنوان سر سخترین شرکت خدمات پرداختی بین المللی بر قوانین پافشاری می کند و تا امروز کمتر کسی توانسته است در داخل ایران از خدمات این شرکت پرداختی استفاده کند.
حتی اتباع خارجی که به ایران سفر کرده اند یا در ایران زندگی می کنند نمی توانند از خدمات پی پال استفاده کنند. در سال های اخیر حساب پی پال بسیاری از کاربران که از داخل ایران سعی داشته اند از خدمات پرداختی پی پال استفاده کنند مسدود شده است.
برای استفاده از پی پال باید به موارد مهمی توجه نمود به همین دلیل است که توصیه شده انجام تراکنش های مالی با استفاده از پی پال را باید به شرکت هایی نظیر شرکت پرداختگران بسپارید.

ورود به حساب پی پال با IP ایران

بدون شک سایت پی پال در ایران مسدود است. اگر سعی کنید با استفاده از فیلتر شکن یا تغییر IP حساب پی پال برای خود بسازید امکان دارد در نیمه راه پی پال متوجه این کار شما بشود در این صورت قادر نخواهید بود به ادامه کار بپردازید. این اتفاق برای آن دسته از افرادی که حساب پی پال دارند نیز ممکن است رخ دهد در این صورت حساب پی پال limited می شود یعنی برای مدتی نمی توان از حساب پی پال استفاده نمود تا زمانی که ثابت کنید داخل ایران نبوده اید. بدین ترتیب اگر ثابت نکنید داخل ایران نبوده اید امکان دارد تمام پول موجود در حساب توسط شرکت پی پال ضبط شود.
در صورت رخ دادن این مشکل برای اتباع خارجی، آنها می توانند با ارائه مدارکی همچون مدرک شناسایی، آدرس محل زندگی و … حساب خود را آزاد کنند. اما این اتفاق اگر برای ایرانیان داخل کشور رخ دهد به راحتی نمی توانند مشکل را حل کنند.

در سال های اخیر که استفاده از خدمات پی پال گسترش یافته است بسیاری از ایرانیان با هویت جعلی از داخل ایران با روش های گفته شده سعی به افتتاح حساب نموده اند اما وقتی پی پال حساب آنها را مسدود نموده است به دلیل هویت جعلی نتوانسته اند هویت خود را اثبات کنند و بدین ترتیب حساب آنها مسدود و ضبط شده است.

وجود اطلاعات مرتبط با ایران در مراحل تراکنش

برخی از کاربران بر این باور هستند که به راحتی می توانند در داخل ایران از خدمات پی پال استفاده کنند. این افراد حتی تا مرحله پرداخت یا واریز نیز پیش می روند اما ناگهان حساب آنها و تراکنش انجام شده مسدود می گردد. پی پال اگر متوجه شود اطلاعاتی در تراکنش مرتبط با ایران است تراکنش را برای مدتی مسدود می کند تا صاحب حساب اثبات کند اشتباهی رخ داده است. اگر خرید اینترنتی انجام می دهید نمی توان آدرس ایران را برای دریافت کالا وارد کنید. بسیاری از مواقع که این اتفاق رخ داده است قابل حل نبوده و صاحب حساب متحمل خسارات مالی شده است.

البته باید گفت ایران فقط در لیست کشور های مسدود شده نیست بلکه کشور های دیگری نظیر ایران نیز وجود دارد. از آنجایی که امنیت پی پال بسیار بالا می باشد هیچ گاه سعی نکنید از حساب خود داخل ایران استفاده کنید چرا که اغلب اوقات خسارات مالی غیر قابل جبرانی برای کاربران پیش آمده است. جدا از موارد ذکر شده خطرات دیگری نیز در استفاده از پی پال وجود دارد که اغلب اوقات به دلیل نا آگاهی افراد از قوانین پی پال به وجود می آید.

تراکنش مبالغ بالا با استفاده از پی پال

اگر به سایت پی پال مراجعه کنید، خواهید فهمید تراکنش با استفاده از پی پال سقف دارد و بیشتر از مبلغی خاص نمی توان تراکنش انجام داد. که این ارقام در تراکنش های گوناگون مختلف می باشد و البته برای انواع حساب متفاوت است. به معنایی دیگر رقم مورد نظر مشخص نیست و به موارد متعددی بستگی دارد مانند مدت زمان افتتاح حساب و میزان تراکنش های انجام شده در گذشته.
زمانی که کاربر مبلغی بیشتر از این سقف را دریافت یا پرداخت کند، پی پال برای مدتی تراکنش شما را مسدود می کند تا به طور کامل آن را بررسی کند. پی پال از شما می خواهد که تراکنش خود را به طور شفاف با ارائه مدارک اثبات کنید.

استفاده از خدمات پی پال برای تراکنش های بین المللی کمی دشوار است به خصوص برای ایرانیان اما اشخاصی که به طور مداوم از پی پال استفاده می کنند از تمام خطرات آن آگاه هستند و کمتر به مشکل برخورد می کنند. به همین دلیل توصیه می کنیم استفاده از خدمات پی پال را به شرکت پرداختگران بسپارید. کارشناسان ما در پرداختگران روزانه به دفعات زیاد از خدمات پی پال استفاده می کنند و به خوبی به قوانین آن آگاه هستند. لازم است بدانید مشکلات گفته شده فقط به دلیل امنیت بالای پی پال رخ می دهد.

قوانین و مقررات وب سایت

شرکت پرداختگران تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش
ارز اسکناس، حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.

کپی رایت 2019 پرداختگران | طراحی سایت توسط دارکوب