سوئیس     41779433926+

آلمان      4915163202019+

ایران       982144226662+

خرید اینترنتی با استفاده از پی پال در وب سایت ها

همانطور که می دانید پی پال یکی از روش های پرداخت اینترنتی در خرید های آنلاین است. شاید برای بسیاری از شما پیش آمده باشد که از وب سایت فروشگاهی خرید آنلاین کرده باشید .در این وب سایت ها روش پرداخت معمولابه دو صورت است : پرداخت درب منزل و پرداخت اینترنتی .در صورتی که پرداخت اینترنتی مد نظر شما باشد باید یکی از درگاه های بانک را انتخاب نمایید . بعد از انتخاب درگاه مورد نظر شما مستقیما به صفحه بانک مذکور هدایت خواهید شد . این صفحه بسیار امن است و کمتر امکان دارد توسط هکرها مورد حمله قرار بگیرد . در صفحه بانک باید اطلاعات کارت بانکی اعتباری خود را وارد نمایید تا در نهایت پرداخت مبلغ مورد نظر صورت بگیرد.

پی پال نیز یک درگاه پرداخت می باشد که به سادگی با استفاده از آن می توان تمام پرداخت های آنلاین و اینترنتی را انجام داد. در این مقاله سعی داریم تا خرید اینترنتی با استفاده از پی پال را شرح دهیم.

برای بسیاری از افراد پیش آمده است که قصد خرید یا استفاده از خدمات وب سایت های خارجی را داشته اند اما پرداخت اینترنتی از داخل کشور برای آنها میسر نشده است. معمولا پرداخت در وب سایت های بین المللی و خارجی با استفاده از مستر کارت ، پی پال و … صورت می گیرد. پرداخت با استفاده از پی پال امن ترین و مطمئن ترین راه پرداخت اینترنتی است .

استفاده از حساب پی پال متاسفانه برای ایرانیان ممنوع می باشد و در صورت استفاده از داخل ایران خطراتی مانند بلوکه شدن حساب پی پال را به همراه خواهد داشت. بسیاری از مردم داخل کشور با وب سایت ها و شرکت های خارجی تراکنش مالی دارند. که از راه های مختلف انجام می دهند این افراد تمایل دارند تراکنش های مالی خود را با استفاده از پی پال که مطمئن و امن است انجام دهند. شرکت خدمات پرداخت پرداختگران آماده خدمت رسانی به این افراد می باشد.

بعد از ورود به وب سایت مورد نظر و انتخاب خدمات و کالای درخواستی باید یکی از شیوه های پرداختی را انتخاب نمایید . آیکون درگاه پرداخت پی پال معمولا نارنجی رنگ است. شرکت پرداختگران قادر است این قبیل پرداخت ها را از سوی شما انجام دهد. برای ادامه مسیر نیاز است که اطلاعاتی قبل از پرداخت وارد شود . توجه داشته باشید در وارد کردن اطلاعات باید نامی از کشور ایران و شهرهای آن ذکر کنید.

توجه داشته باشید خرید از وب سایت های اینترنتی خارجی با استفاده از پی پال زمانی انجام می شود که ادرس گیرنده ایران نباشد. به همین دلیل توصیه می کنیم قبل از انجام هر کاری با کارشناسان ما در شرکت پرداختگران تماس بگیرید.

بسیاری از خرید های اینترنتی مربوط به استفاده از خدمات می باشد این قبیل خرید ها به شرح زیر است :

  • خرید هاست و دامنه
  • خرید لایسنس نرم افزار های و آنتی ویروس ها
  • خرید اشتراک دانلود فایل های مختلف
  • ثبت نام در کتابخانه های مجازی
  • خرید بلیط کنسرت ، شرکت در کنفرانس ها و …
  • خرید بلیط هواپیما
  • رزرو هتل

شرکت پرداختگران قادر می باشد همه تراکنش های مشتریان را با استفاده از اکانت پی پال انجام دهد.

قوانین و مقررات وب سایت

شرکت پرداختگران تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش
ارز اسکناس، حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.

کپی رایت 2020 پرداختگران | طراحی سایت توسط دارکوب