سوئیس     41779433926+

آلمان      4915163202019+

ایران       982144226662+

خرید از وب سایت‌های خارجی

خرید کالا و خدمات از کلیه وب سایت ها مانند Amazon , Ebay ،رزرو هتل و خرید بلیط و …

یکی از ابزارهای مطمئن که دارای امنیت بالایی برای پرداختهای آنلاین ارزی می باشد پی پال است .سرعت و دقت نقل و انتقال پول از طریق پی پال بالا می باشد .یکی از راه های پرداختی در خرید از وب سایت های خارجی مانند Amazon , ebay ،رزرو هتل ، خرید بلیط ،خرید نرم افزار و لایسنس ، خرید کتاب و … پی پال است.

افراد برای استفاده و خرید از سایت های خارجی و فروشگاهی می توانند ازطریق پی پال اقدام کنند . در صورتیکه شما در ایران هستید و می خواهید از سایتهای خارجی خرید انجام دهید به دلیل تحریم هایی که وجود دارد چنین امکانی برای شما وجود ندارد. شما می توانید با ثبت درخواست در شرکت پرداختگران از هر وب سایتی که می خواهید با استفاده از پی پال به خرید خدمات و کالا بپردازید.

نحوه عمل شرکت پرداختگران بدین صورت است که ابتدا شما از هرسایت خارجی که قصد خرید دارید سفارشتان را ثبت می کنید سپس peypal را به عنوان روش پرداخت خود انتخاب می کنید . در این مرحله آن سایت آدرس ایمیل خود را در پی پال به شما می دهد سپس شما می توانید آدرس ایمیل را به شرکت پرداختگران بدهید . شما هر مقدار پولی که برای خرید نیاز است را به صورت ریال برای پرداختگران پرداخت می کنید . این شرکت به عنوان واسطه ، خرید را برای شما انجام می دهد و کد پیگیری را برای شما ارسال می کند . برای دریافت خدمات یا محصول این کد را برای فروشگاه مورد نظر ارسال می کنید و محصول خود را دریافت می نمایید.

قوانین و مقررات وب سایت

شرکت پرداختگران تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش
ارز اسکناس، حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.

کپی رایت 2020 پرداختگران | طراحی سایت توسط دارکوب