سوئیس     41779433926+

آلمان      4915163202019+

ایران       982144226662+

تعداد اکانت های پی پال از ۲۵۰ میلیون عدد فراتر رفت

شرکت تبادلات مالی پی پال با ۲۵۰ میلیون اکانت فعال، پس از ویزا رتبه ی دوم صنعت تبادلات مالی را از آن خود کرده است.بر اساس بررسی های انجام گرفته شرکت خدمات پرداخت پی پال با 250 میلیون اکانت فعال توانسته بعد از ویزا رتبه دوم را در صنعت تبادلات مالی به دست بیاورد.
این در حالی است که در فوریه سال 2017 تعداد اکانت های فعال 200 میلیون بود و بعد از 18 ماه به 250 میلیون رسید و این آمار برای مدیر پی پال بسیار خوشایند بود. رشد بی سابقه طرفداران پی پال برای بسیاری از فعالان این حوزه تعجب آور است بسیاری از آنها پی پال را عاملی تلقی می کردند که بازار های مالی را بر هم می زد، اما با این تعداد اکانت فعال باور آنها کاملا تغییر پیدا کرده است. تعهد و امنیت بالای پی پال عامل اصلی افزایش تعداد اکانت های فعال می باشد.
کارشناسان بر این باورند که تعداد اکانت های فعال پی پال بیش تر از قبل خواهد شد و آینده ای روشن برای این شرکت تبادلات مالی پیش بینی نموده اند. شرکت پی پال در صدد این است که با افزایش خدمات خود تعداد کاربران را افزایش دهد. همچنین سرمایه گذاران و شرکت های زیر مجموعه، در تلاش هستند با جذب سرمایه های متعدد این شرکت را گسترش دهند به طوری که تمامی تبادلات مالی در دنیا فقط با استفاده از پی پال انجام شود.
پی پال یک شرکت آمریکایی می باشد که در صنعت تجارت الکترونیک و سامانه های انتقال وجه الکترونیکی فعالیت دارد. تعداد اکانت های فعال این شرکت در سال 2019 بیشتر از 250 میلیون اکانت بوده است این بدین معنا می باشد که شرکت پی پال توانسته به خوبی جایگاه مناسبی در بین مردم جهان پیدا کند. حتی در ایران که خدمات این شرکت مسدود شده است با این حال، طرفداران خود را دارد.
حساب پی پال از طریق حساب بانکی و کارت های اعتباری قابل شارژ است. همچنین می توان پول داخل حساب پی پال را با استفاده از چک یا واریز به حساب بانکی برداشت نمود. از پی پال می توان برای موارد زیر استفاده نمود:
خرید های اینترنتی از فروشگاه های آنلاین
استفاده از خدمات آنلاین وب سایت ها مانند خرید نرم افزار و کتب الکترونیکی و …
رزرو بلیط هواپیما، قطار و …
خرید بلیط کنسرت، سینما، همایش ها و …
پرداخت شهریه دانشگاه
واریز پول به حساب شخص دیگر یا دریافت پول
رزرو هتل
ثبت نام آزمون های بین المللی مانند تافل، آیلتس و …
پرداخت هزینه های شهروندی، مهاجرت و …
برای نقل و انتقال پول بسته به مبلغ باید کارمزد پی پال را پرداخت نمود. کارمزد دریافتی پی پال بسته به نوع تراکنش ها متفاوت می باشد.
متاسفانه طی سیاست های مختلف کشور امریکا پی پال خدمات خود را از سال 1394 برای کاربران داخل ایران مسدود نموده است. اما شرکت پرداختگران می توان به جای شما می تواند تراکنش های مورد نظرتان را به طور قانونی انجام دهد. استفاده از خدمات پی پال در ایران با خطرات زیادی همراه خواهد بود به همین دلیل پیشنهاد می کنیم هیچ گاه از خدمات پی پال در ایران استفاده نکنید و این کار را به شرکت هایی نظیر شرکت پی پال، بسپارید.
گستره فعالیت پی پال این روز ها بسیار گسترش یافته است، پی پال حدودا در190 بازار فعالیت می کند. حساب پی پال از 24 ارز بین المللی پشتیبانی می کند و در 21 کشور شعبه دارد.

قوانین و مقررات وب سایت

شرکت پرداختگران تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش
ارز اسکناس، حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.

کپی رایت 2019 پرداختگران | طراحی سایت توسط دارکوب