سوئیس     41779433926+

آلمان      4915163202019+

ایران       982144226662+

امنیت پی پال

روزانه حدود 700 میلیون دلار با استفاده از پی پال جا به جا می شود. همانطور که می دانید پی پال یکی از روش های نقل و انتقال پول در اینترنت می باشد. بسیاری از مردم در سراسر جهانبا استفاده از پی پال به تراکنش های مالی خود می پردازند.با توجه به این موضوع ، امنیت پی پال و نقل و انتقال پول با آن سوال است.

همه ساله بسیاری از وب سایت های بزرگ که در ظاهر امن هستند مورد حمله و نفوذ هکر ها قرار می گیرند. از این رو در سال های اخیر کاربران سعی می کنند با احتیاط بیشتری اطلاعات خود را در وب سایت ها وارد نمایند همچنین ، هکر ها نیز با شیوه های مختلف در کار خود پیشرفت نموده اند .

حدودا 20 سال از پیدایش پی پال می گذرد . در این سال ها هیچگاه هکری نتوانسته به حساب ها و وب سایت پی پال دسترسی پیدا نمایند با اینکه بسیاری از سایت های بزرگ نظیر سونی امنیت وب سایت خود را تضمین کرده اند با این حال همیشه در خطر حمله خرابکاران هستند . امنیت هر وب سایتی به صورت صد در صد تضمین شده نیست. اما وب سایت پی پال در سال های اخیر امنیت خود را ثابت کرده است . تبادل اطلاعات بین کاربران و وب سایت پی پال به صورت رمز گذاری شده می باشد و این امر باعث می شود عامل سوم نتواند به اطلاعات حساب کاربری دسترسی پیدا کند. همچنین مدیران پی پال با استخدام چند هکر حرفه ای توانسته اند تمامی راه های نفوذ خرابکاران را مسدود کنند.

حفظ اطلاعات حساب کاربری پی پال که از سوی کاربر باید تامین شود ، مسئله مهم دیگر می باشد. هر شخصی باید در تلاش باشد تا اطلاعات مهم حساب های بانکی و اکانت های دیگرش همیشه حفظ شود. هکر ها علاوه بر اینکه می توانند به وب سایت ها حمله نمایند می توانند به رایانه ها و تلفن های همراه کاربران نیز نفوذ کنند.

وقتی کاربر با انتخاب درگاه پی پال پرداخت آنلاین انجام می دهد مستقیما به وب سایت پی پال هدایت می شود. در وب سایت پی پال همه تراکنش های انجام شده زیر نظر است، از این رو امکان دزدیده شدن اطلاعات حساب او به حداقل می رسد.

همانطور که می دانید وب سایت پی پال برای کشور ایران مسدود است و افراد داخل ایران نمی توانند حساب پی پال داشته باشند. حتی افراد خارجی که به ایران سفر می کنند نمی توانند هیچ تراکنشی با پی پال انجام دهند و حساب آنها برای مدتی لیمیت می شود. کاربران داخل کشور نباید با استفاده از تغییر IP یا استفاده از روش های دیگر با پی پال به تراکنش مالی بپردازند زیرا خطرات زیادی حساب آنها را تهدید خواهد کرد. لذا پیشنهاد می شود قبل از انجام هر کاری با استفاده از پی پال،  با مشاوران ما در شرکت پرداختگران تماس حاصل نمایید.

قوانین و مقررات وب سایت

شرکت پرداختگران تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش
ارز اسکناس، حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.

کپی رایت 2020 پرداختگران | طراحی سایت توسط دارکوب