سوئیس     41779433926+

آلمان      4915163202019+

ایران       982144226662+

مراحل افتتاح حساب پی پال

چنانچه شما به دنبال روشی مطمئن و سریع برای انتقال پول به صورت اینترنتی هستید می توانید از پی پال استفاده نمایید .

به طور کلی دو نوع حساب پی پال وجود دارد که افراد با توجه به نوع کاربرد آن یکی را انتخاب می کنند که شامل :

الف ) حساب Business

ب )Personal

چگونه می توان حساب پی پال داشت ؟

1-برای افتتاح حساب پی پال شما می توانید از طریق موبایل خود این عملیات را انجام دهید . در ابتدا شما برنامه پی پال را باز می کنید . سپس شما با انتخاب گزینه ی Sign Up وارد می شوید . شما دو انتخاب برای داشتن حساب تجاری دارید الف ) حساب Standard که به صورت رایگان می باشد ب ) حساب Pro که برای استفاده از آن باید در ماه 30 دلار پرداخت کنید .

2-در این مرحله شما باید ایمیل و رمز خود را وارد نمایید . در انتخاب رمز برای ایمیل خود دقت نمایید . سعی کنید از انتخاب رمزهای ساده پرهیز کنید .

3-پر کردن فرم مربوط به مشخصات فردی که شامل شماره تلفن ، نشانی محل سکونت و نام و نام خانوادگی می شود . این اطلاعات باید کامل دقیق و واقعی باشد .

4-شما برای داشتن حساب پی پال نیاز است که یک کارت اعتباری مانند مستر کارت ، ویزا کارت و … داشته باشید . برای افتتاح حساب پی پال خود باید مشخصات کارت اعتباری خود را وارد نمایید .

5-برای نقل و انتقال و دریافت پول باید اطلاعات حساب بانکی خود را وارد نمایید

6-فعال کردن Paypal Credit که اختیاری می باشد

7-برای استفاده از قابلیتهای پی پال نیاز است که شما حساب خود را وریفای نمایید . نحوه انجام این کار بدین صورت می باشد که 1- ابتدا شما باید ایمیلتان را تایید کنید .

2-پس از تکمیل ثبت نام برای شما ایمیلی ارسال می شود که در داخل آن ایمیل متنی با عنوان Yes this is my email قرار دارد که این متن لینک شده است . شما می توانید وارد آن شوید و ایمیلتان را تایید نمایید . پس از تایید این ایمیل شما می توانید پول دریافت نمایید .

8-وارد شدن به قسمت  Link a bank برای اینکه حساب بانکی خود را به حساب پی پال خود لینک کنید . حال شما می توانید نقل و انتقال وجه را انجام دهید .

9-رفتن به قسمت  Link a card  و وارد کردن شماره کارت ، کد امنیتی کارت و تاریخ انقضای کارت ، برای اضافه کردن کارت بانکی خود به کیف پول پی پال .

قوانین و مقررات وب سایت

شرکت پرداختگران تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش
ارز اسکناس، حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.

کپی رایت 2020 پرداختگران | طراحی سایت توسط دارکوب